×

Susisiekti

Actas

Pagrindinis> Produktai > Actas

Sveiki atvykę į chitsuru foods – pirmaujantį acto tiekėją ir gamintoją.

Actas yra pagrindinis japonų virtuvės produktas. Actas suteikia skonio daugeliui patiekalų tiek gaminant, tiek prie stalo. Suši actas turi sodrų aromatą ir saldumą suši ryžiuose.

Ką mes daromeMūsų acto produktai

Siūlome įvairius acto gaminius, įskaitant suši actą, ryžių actą, juodąjį actą ir rudųjų ryžių actą. Kiekvienas tipas gali būti tinkamas skirtingiems patiekalams ir pageidavimams. Suši actas dažniausiai kaip sušių padažas. Ryžių actas dažniausiai naudojamas kaip pagardas gaminant maistą. Juodasis actas gali būti naudojamas ir kaip užpilas, ir kaip padažas. Rudasis ryžių actas dažnai vartojamas su medumi kaip sveikatos priedas.

Kas mes esameActo gamintojo istorija

Prekės ženklo Chitsuruya actas pradėtas pardavinėti ES ir Azijos rinkoje 2001 metais. Jau daugelį metų Chitsuru foods yra skirtas aukščiausios kokybės suši acto gamybai. Siekdami teikti aukščiausios kokybės actą konkurencinga kaina, džiaugiamės gera reputacija visame pasaulyje.

Daugiau informacijosSpecifikacija ir MOQ

Actas yra vienas iš labiausiai žinomų japonų virtuvės prieskonių. Populiariausias komercinės paskirties pakuotės dydis yra 18 l.

Vardas TIPĄ HS kodas Pakavimo specifikacija L/ctn MOQ
Actas ryžių actas 2209000000 BIB 18L/ctn 200
Actas ryžių actas 2209000000 BIB 18L/ctn 200

Profesionalus gamintojasMūsų pažangus gamybos procesas

Chitsuru foods yra svarbiausia gamybinės įmonės misija ir atsakomybė.

Kokybės kontrolėMes kontroliuojame kiekvieno acto gabalėlio kokybę

Įmonė griežtai laikosi RVASVT kokybės valdymo sistemos standartų, įgyvendindama gamybą, griežtai kontroliuojant pagrindinius kontrolės taškus.

Pristatymas Pristatymas

Siuntimas ir pakavimasPristatymas

Artimiausi mūsų uostai yra Nantong uostas ir Šanchajaus uostas. Jau daugiau nei 20 metų bendradarbiaujame su profesionaliausia vietinio maisto tarptautinio krovinių pervežimo įmone, o tokias užduotis kaip pakrovimas ir transportavimas laive galime atlikti laiku, kad prekės į uostą atvyktų saugiai ir laiku.

Siuntimas ir pakavimasPakavimo

Mūsų gaminiai yra supakuoti pagal vienodus standartus, nuo vidinio maišelio iki išorinės dėžutės, naudojant aukštos kokybės pakavimo medžiagas, siekiant užtikrinti, kad prekės klientams būtų pristatytos geros pakuotės išvaizdos ir nepažeistų prekių.