×

Susisiekti

Pagardinta padažu

Pagrindinis> PRODUKTAI > Pagardinta padažu

Sveiki atvykę į chitsuru foods – pirmaujantį prieskoninių padažų tiekėją ir gamintoją.

Padažas su prieskoniais, taip pat žinomas kaip Unagi padažas, mirin, teriyaki padažas, BBQ padažas. Tai gaminama užpilant sojų padažu su skirtingais ingredientais, suteikiant mums skirtingą skonį.

Ką mes daromeMūsų prieskoninių padažų produktai

Siūlome įvairius prieskoninių padažų gaminius, įskaitant unagi padažą, teriyaki padažą, hon mirin, mirin fuu. Unagi padažas gali būti naudojamas kaip padažas šiam japoniškam ant grotelių kepto ungurio patiekalui. Skirtumas tarp hon mirin ir mirin fuu yra tas, ar jame yra alkoholio.

Kas mes esamePagardintų padažų gamintojo istorija

„Chitsuruya“ prekės ženklo prieskoniais padažas pradėtas pardavinėti ES ir Azijos rinkoje 2001 metais. Jau daugelį metų „Chitsuru foods“ yra skirta aukščiausios kokybės japoniško stiliaus prieskonių padažo gamybai. Siekdami tiekti pagardintų padažų rūšis konkurencinga kaina, džiaugiamės gera reputacija visame pasaulyje.

Daugiau informacijosSpecifikacija ir MOQ

Padažas su prieskoniais yra vienas iš labiausiai žinomų pagardų japonų virtuvėje. Populiariausias komercinės paskirties pakuotės dydis yra 1.8 l.

Vardas TIPĄ HS kodas Pakavimo specifikacija L/ctn MOQ
Unagi padažas saldus 2103909000 PET 1.8L*6/ctn 100
Teriyaki padažas saldus 2103909000 PET 1.8L*6/ctn 100
BBQ padažas saldus 2103909000 PET 1.8L*6/ctn 100
Mirin Fu saldus 2103909000 BIB 18/ctn 200

Padažas su prieskoniaisNaudojimo scenarijus

„Chitsuru Foods“ gali pasiūlyti įvairių prieskonių padažų.

Mes kontroliuojame kiekvieno prieskoninio padažo gabalėlio kokybę

Įmonė griežtai laikosi RVASVT kokybės valdymo sistemos standartų, įgyvendindama gamybą, griežtai kontroliuojant pagrindinius kontrolės taškus.

  • Sterilizacija
  • Karštas užpildymas
Pristatymas Pristatymas

Siuntimas ir pakavimasPristatymas

Artimiausi mūsų uostai yra Nantong uostas ir Šanchajaus uostas. Jau daugiau nei 20 metų bendradarbiaujame su profesionaliausia vietinio maisto tarptautinio krovinių pervežimo įmone, o tokias užduotis kaip pakrovimas ir transportavimas laive galime atlikti laiku, kad prekės į uostą atvyktų saugiai ir laiku.

Siuntimas ir pakavimasPakavimo

Mūsų gaminiai yra supakuoti pagal vienodus standartus, nuo vidinio maišelio iki išorinės dėžutės, naudojant aukštos kokybės pakavimo medžiagas, siekiant užtikrinti, kad prekės klientams būtų pristatytos geros pakuotės išvaizdos ir nepažeistų prekių.