×

Susisiekti

Sojų padažas

Pagrindinis> Produktai > Sojų padažas

Sveiki atvykę į chitsuru foods, pirmaujantį sojos padažo tiekėją ir gamintoją.

Sojų padažas yra pagrindinis Rytų virtuvės patiekalas. Sojų padažas suteikia skonio daugeliui patiekalų tiek gaminant, tiek prie stalo. Pagaminta iš sojos pupelių, kviečių ir druskos, kuri fermentuojama kelis mėnesius. Japoniško stiliaus sojų padažas turi sodrų aromatą ir sūrų, subtilų ir sudėtingą skonį.

Ką mes daromeMūsų sojos padažo produktai

Mes siūlome įvairių sojų padažų, įskaitant sušių padažą, sojos padažą kiaušiniams, mažiau druskos padažą, saldų sojų padažą ir tt Kiekviena rūšis turi savo unikalų skonį. Taip pat galime pakeisti skonį pagal kliento pageidavimus.

Kas mes esameSojų padažo gamintojo istorija

Prekės ženklo Chitsuruya sojų padažas ES ir Azijos rinkoje pradėtas prekiauti 2001 metais. Jau daugelį metų Chitsuru foods yra skirtas aukščiausios kokybės japoniško stiliaus sojų padažo gamybai. Siekdami pateikti aukščiausios kokybės sojų padažą konkurencinga kaina, džiaugiamės gera reputacija visame pasaulyje.

Daugiau informacijosSpecifikacija ir MOQ

Sojų padažas yra vienas iš labiausiai žinomų pagardų japonų virtuvėje. Populiariausias komercinės paskirties pakuotės dydis yra 18 l.

Vardas TIPĄ HS kodas Pakavimo specifikacija L/ctn MOQ
SOJŲ PADAŽAS normalus 2103100000 BIB 18/ctn 200
SOJŲ PADAŽAS mažiau druskos 2103100000 BIB 18/ctn 200
SOJŲ PADAŽAS Sashimi 2103100000 BIB 18/ctn 200
SOJŲ PADAŽAS saldus 2103100000 BIB 18/ctn 200

Profesionalus gamintojasMūsų pažangus gamybos procesas

Chitsuru foods yra svarbiausia gamybinės įmonės misija ir atsakomybė.

Kokybės kontrolėMes kontroliuojame kiekvieno sojos padažo gabalėlio kokybę

Įmonė griežtai laikosi RVASVT kokybės valdymo sistemos standartų, įgyvendindama gamybą, griežtai kontroliuojant pagrindinius kontrolės taškus.

  • Distiliavimo mielių gamyba
  • Fermentacija
  • Sterilizacija
  • 5
Pristatymas Pristatymas

Siuntimas ir pakavimasPristatymas

Artimiausi mūsų uostai yra Nantong uostas ir Šanchajaus uostas. Jau daugiau nei 20 metų bendradarbiaujame su profesionaliausia vietinio maisto tarptautinio krovinių pervežimo įmone, o tokias užduotis kaip pakrovimas ir transportavimas laive galime atlikti laiku, kad prekės į uostą atvyktų saugiai ir laiku.

Siuntimas ir pakavimasPakavimo

Mūsų gaminiai yra supakuoti pagal vienodus standartus, nuo vidinio maišelio iki išorinės dėžutės, naudojant aukštos kokybės pakavimo medžiagas, siekiant užtikrinti, kad prekės klientams būtų pristatytos geros pakuotės išvaizdos ir nepažeistų prekių.