×

Susisiekti

Skrudinti jūros dumbliai

Pagrindinis> Produktai > Skrudinti jūros dumbliai

Sveiki atvykę į chitsuru foods – pirmaujantį skrudintų jūros dumblių tiekėją ir gamintoją.

Skrudinti jūros dumbliai, taip pat žinomi kaip nori, yra pagrindinis daugelio suši patiekalų ingredientas. Jis suteikia ritiniams ir kitiems patiekalams unikalų skonį ir traškią tekstūrą, todėl yra populiarus sušių restoranų ir kitų maitinimo įstaigų pasirinkimas. Mes, Nantong Chitsuru Foods Co., Ltd., kaip pirmaujanti skrudintų jūros dumblių tiekėja ir gamintoja, įsipareigojame savo klientams teikti aukščiausios kokybės skrudintų jūros dumblių produktus.

Ką mes daromeMūsų skrudintų jūros dumblių produktai

Siūlome įvairius skrudintų jūros dumblių produktus, įskaitant nori, dulse ir rudadumblius. Kiekvienas tipas turi savo unikalų skonį ir tekstūrą, todėl tinka skirtingiems patiekalams ir pageidavimams. Mūsų nori lakštai yra ploni ir trapūs, todėl puikiai tinka vynioti aplink sušių įdarus. Dulse yra šiek tiek saldaus ir pikantiško skonio, todėl jis skanus priedas prie salotų ir kitų patiekalų. Dumblių skonis yra švelnus ir šiek tiek sūrus, todėl jį galima naudoti kaip garnyrą arba dėti į sriubas ir kitus patiekalus.

Kas mes esameSkrudintų jūros dumblių gamintojo istorija

„Chitsuru foods“ siekia savo klientams gaminti aukštos kokybės skrudintų jūros dumblių produktus. Mūsų įmonė veikia daugiau nei 20 metų ir esame įsipareigoję naudoti tvarius ir ekologiškus jūros dumblių derliaus metodus. Didžiuojamės turėdami SEDEX/BRC/HACCP/ISO/FDA/HALAL/KOSHER, kurie užtikrina, kad mūsų produktai atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Kaip skrudintų jūros dumblių tiekėjai ir gamintojai, esame įsipareigoję savo klientams teikti geriausius produktus ir paslaugas.

Daugiau informacijosSpecifikacija ir MOQ

Jūros dumblių kaina priklauso nuo skirtingų kokybės lygių ir pakuotės specifikacijų, pažadame, kad kiekviena pagaminta jūros dumblių pakuotė yra puikios kokybės ir geriausios kainos.

Vardas Klasė HS kodas Paklodės/krepšys Krepšiai / ctn MOQ
Skrudinti jūros dumbliai Auksas 2008993100 50 30 80
Skrudinti jūros dumbliai sidabras 2008993100 50 30 80
Skrudinti jūros dumbliai raudonas 2008993100 50 30 80
Skrudinti jūros dumbliai Green 2008993100 50 30 80

Profesionalus gamintojasMūsų pažangus gamybos procesas

„Chitsuru“ maistas yra svarbiausia gamybos įmonės misija ir atsakomybė.

Kokybės kontrolėMes kontroliuojame kiekvieno jūros dumblio gabalėlio kokybę

Įmonė griežtai laikosi RVASVT kokybės valdymo sistemos standartų, įgyvendindama gamybą, griežtai kontroliuojant pagrindinius kontrolės taškus.

 • Žaliavų tikrinimas

  Žaliavų tikrinimas

  Žaliavų rinkimas yra pirmasis jūros dumblių apdorojimo žingsnis, siekiant užtikrinti, kad žaliavose nebūtų priemaišų ir pažeidimų.

 • Skrudinta

  Skrudinta

  Su dviem visiškai automatinėmis jūros dumblių kepimo linijomis.

 • Metalo aptikimas

  Metalo aptikimas

  Kiekviena gaminių pakuotė turi būti patikrinta metalo detektoriais, kad į gaminius nesusimaišytų plika akimi nematomos metalinės priemaišos.

Pristatymas Pristatymas

Siuntimas ir pakavimasPristatymas

Artimiausi mūsų uostai yra Nantong uostas ir Šanchajaus uostas. Jau daugiau nei 20 metų bendradarbiaujame su profesionaliausia vietinio maisto tarptautinio krovinių pervežimo įmone, o tokias užduotis kaip pakrovimas ir transportavimas laive galime atlikti laiku, kad prekės į uostą atvyktų saugiai ir laiku.

Siuntimas ir pakavimasPakavimo

Mūsų gaminiai yra supakuoti pagal vienodus standartus, nuo vidinio maišelio iki išorinės dėžutės, naudojant aukštos kokybės pakavimo medžiagas, siekiant užtikrinti, kad prekės klientams būtų pristatytos geros pakuotės išvaizdos ir nepažeistų prekių.