×

Susisiekti

Pagrindinis> Naujienos

Sotūs siurprizai: kvapni kelionė su mūsų padažų siunta!

Laikas: 2024-01-19 Pataikymai: 36

Leidžiantis į kulinarinius nuotykius tapo dar įdomesni, nes mes atskleidžiame džiaugsmą gavę mūsų puikaus padažo siuntą! Pasiruoškite skonių bangai, kuri pakels jūsų patiekalus į naujas aukštumas.

Susipažinkite su šou žvaigžde – mūsų firminiu padažu SOJŲ PADAŽAS SASHIMI ir ŠIRAGIKU ACTO. Pagamintas iš aukščiausios kokybės ingredientų mišinio, šis padažas žada skonio simfoniją, kuri yra unikali ir nenugalima. Jei mėgstate lašišą, tai sojų padažas sustiprins sashimi skonį. Nuo aštrių posūkių iki pikantiškų natų – pasiruoškite sužavėti savo skonio receptorius. Jei esate sušių mėgėjas, širagiku actas taip pat bus geras pasirinkimas.

1

18L ypač didelė pakuotė maitinimui, naudojant BIB minkštą maišelį, kurio padažas lengvai neištekės. Išorinė dėžutė pagaminta iš tvirto dvigubo gofruoto kartono ir turi mūsų logotipą ČITSURUJA atspausdinta ant jo.

2

Mūsų padažo siunta yra daugiau nei tik pristatymas; tai ištesėtas pažadas. Mus lydi profesionali tarptautinė logistikos ir transporto įmonė.

3

Pasiruošę leistis į žaismingą kelionę? Apsilankykite mūsų svetainėje ir sužinokite daugiau apie padažus, pateikite didmeninį užsakymą. Pagerinkite savo maistą tobulai gamindami!

Dėl smulkesnės informacijos kreipkitės: Noelle

El-pašto adresas: [apsaugotas el. paštu]


Ankstesnis: Nė vienas

Kitas : Canton Fair

viršų viršų