×

Susisiekti

Apie mus

Pagrindinis> Apie mus

Ką mes daromeMūsų produktų kategorijos

„Chitsuruya Enterprise“ buvo įkurta 1996 m. sausio mėn., remdamasi išskirtiniais gamtos ištekliais, gamindama ir gamindama aukščiausios kokybės produktus. Dabar mes teikiame skrudinti jūros dumbliai, sojų padažas ir kiti susiję jūros dumblių produktai.

2001 m. kovo mėn. pradėjome bendradarbiauti su Japonijos Fujimasa Co., Ltd. ir įkūrėme Nantong ChitsuruFoods Co., Ltd. Siekdami patekti į tarptautinę rinką, pagrįstą originaliais produktais, pristatome pasaulinę pažangią specializuotą įrangą ir nuolat kuriame naują ir patobulintą Prodcuts. Specializuojasi jūros dumblių, prieskonių (sojos padažo, acto, mirino, makaronų padažo, kepsnių padažo...), wasabi, suši imbiero ir japoniškų maisto produktų gamyboje, „Nantong Chitsuru Foods“ skirta patenkinti šiuolaikinių žmonių tradicinių, sveikų ir natūralių produktų poreikius. maisto produktai.

Šiuo metu Chitsuruya, Senetsu ir Edozen produktai buvo sukurti daugiau nei 100 rūšių produktų ir eksportuoti į daugiau nei 30 šalių. Verslas taip pat priėmė BRC, HACCP ir ISO 9001 tarptautinius kokybės sertifikatus.

"

Siekiame tai padaryti už sąžiningą kainą vartotojui, nepakenkiant kokybei ir visada išlaikant aukštą klientų aptarnavimo lygį.

Eksporto situacijaPasaulinė rinka

Šiuo metu Chitsuruya, Senetsu ir Edozen produktai buvo sukurti daugiau nei 100 rūšių produktų ir eksportuojami į daugiau nei 30 šalių. Tai apima Kiniją, Rusiją, Japoniją, Tailandą, Vietnamą, Malaiziją, Indoneziją, Singapūrą, Australiją, Turkiją, Ispaniją, Prancūziją. , Ukraina, Egiptas, Liuksemburgas, Kanada, JAV, Brazilija, Argentina, Pietų Afrika ...

Pasaulinė rinka

50+ eksportas
šalys ir regionai

Produktai buvo pateikti daugiau nei 50 šalių ir regionų visame pasaulyje

Užsienio prekybos ministerijaBiuro aplinka

Mes turime savo prekybos įmonę - Nantong Qianhui Trading Co Ltd, kurios būstinė yra verslo biurų pastate Nantong miesto centre, Jiangsu provincijoje. Mūsų profesionali komanda teikia internetines paslaugas 7*24 valandas per parą.

Biuro aplinka

Mūsų kilmėPrekės ženklo istorija

"

„Chitsuruya“ kilmė: LvSi, jūros dumblių gimtinė, jūros dumblių auginimo eksperimentas buvo sėkmingas LvSi 1973 m.

LvSi taip pat buvo pavadintas „Crance City“ – legenda byloja, kad Dongbinas keturis kartus buvo atėjęs kranu, ir nuo to laiko ši vieta buvo vadinama „LvSi“ (Lv, keturis kartus). Kadangi mūsų prekės ženklas gimė LvSi, kartu su mūsų įmonės plėtros kryptimi, paremta japonų virtuve, japoniškas tarimas souds buvo priimtas kaip mūsų prekės ženklas „chitsuruya“.

"

„WARAKU“ kilmė: Siekdami paįvairinti gaminį, sukūrėme „WARAKU“ prekės ženklą.

"SENETSU" kilmė: Įmonės vadovas nori, kad mūsų įmonė nuolat vystytųsi, sukūrėme "SENETSU" prekės ženklą, kad išsiaiškintume savo kryptį.

"EDOZEN" kilmė: Remiantis istorija, jūros dumblių, vadinamų "EDO", kilmės vieta, kuri dabar yra Tokijas. Bet mes ieškojome įrašo, Mingų dinastijos laikais nori jau buvo auginamas Kinijoje. Taigi mes sutelkėme dėmesį į tą laiko juostą, kad sukurtume prekės ženklą „EDOZEN“, tai reiškia, kad jūros dumblių (nori) paplitimas yra prieš Edo laikotarpį.

PažymėjimasKokie sertifikatai
Ar mes turime

Gamykla turi visą spektrą tarptautinių sertifikatų, įskaitant HACCP, BRC, ISO9001, SEDEX, FDA, IBL ir kitus. Produktai turi Halal ir Kosher sertifikatus. Pakuotė turi FSC aplinkosaugos sertifikatą.

viršų viršų